Zaprojektuj maseczki dla pracowników i Klientów

maki

Maseczki ochronne stały się w ostatnich miesiącach nieodłącznym elementem codzienności każdego z nas. Z pewnością warto więc wykorzystać ten dodatkowy nośnik, do promocji swojej firmy. W jaki sposób? Wystarczy odpowiedni, personalizowany nadruk. Może to być jedynie logo firmy, ale sprawdzi się również nazwa lub inny znak, który pomoże w jej zapamiętaniu. Jak to zrobić?

Zamawianie personalizowanych maseczek ochronnych

Personalizowane maseczki stają się obecnie coraz bardziej popularne. Przedsiębiorcy zaczynają dostrzegać ich potencjał. Mogą one być doskonałą reklamą. Chodzimy w nich na co dzień, mijamy się na ulicach i są doskonale widoczne. Łatwo w ten sposób w mało wymagający sposób zachęcić do skorzystania z naszej oferty. Takie maseczki mogą również stanowić idealne rozwiązanie dla naszych pracowników, którzy przez cały dzień kontaktują się z klientami. W ten sposób każdy z nich nie będzie chodził w zupełnie innej, a pojawi się pewna jednorodność. Jako formę promocji odzież ochronna w formie właśnie firmowych maseczek może być rozdawana klientom, którzy odtąd będą nas wszędzie reklamować.

Logo na maseczce będzie doskonałym rozwiązaniem w różnych branżach. Jeśli zamiast popularnych długopisów czy magnesów, w dzisiejszych nietypowych czasach chcemy rozdawać naszym klientom inne gadżety, to właśnie maseczki firmowe będą rozwiązaniem idealnym. W jaki jednak sposób możemy takie produkt zamówić?

Zamówienie maseczek personalizowanych

Zdaniem przedstawiciela firmy Octoplus wygląd maseczki może być dokładnie spersonalizowany. Wszystko zależy od tego, jak chcemy przedstawić swoją działalność. Można wybrać chociażby kolor maseczek i za pomocą odpowiedniego kreatora wykonać projekt własnej maseczki, a następnie przesłać do realizacji, wybierając interesującą nas ilość sztuk. Personalizowane maseczki zostaną wykonane zgodnie z naszym projektem i przesłane na wskazany adres. W prosty i szybki sposób zyskujemy nowe gadżety promocyjne dla naszej działalności. Z pewnością w dzisiejszej rzeczywistości każdy chętnie skorzysta z możliwości otrzymania dodatkowej ochrony.